Рада у справах осіб з інвалідністю відновила роботу

Рада у справах осіб з інвалідністю відновила роботу

803
Ukrinform
Рада у справах осіб з інвалідністю відновила свою роботу, провівши перше засідання за останні три роки.

Про це у четвер заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Хочу зазначити, що ми сьогодні відновлюємо роботу Ради у справах осіб з інвалідністю. Останнє засідання, як ви знаєте, було проведено три роки тому. Ситуація є ненормальною в цьому плані. У нас в регламенті записано, що ми з вами будемо тепер збиратися більш регулярно, щонайменше раз на квартал», - сказав Розенко.

Він також висловив обурення тим, що заступники не всіх міністерств були присутні на засіданні Ради у справах осіб з інвалідністю.

«Я, звісно, вітаю те, що на засіданні нашої Ради є представники всіх міністерств, але, шановні колеги, передайте привіти своїм міністрам, і я вимагаю завтра до 12 години надати мені письмові пояснення, чому на засіданні цієї Ради не присутні заступники міністрів, які визначені вашими ж міністерствами як відповідальні за роботу з інвалідами. Вони повинні тут бути, бо членами нашої ради є саме заступники міністрів», - наголосив Розенко.

Він зазначив, що про дату і місце засідання Ради у справах осіб з інвалідністю всі були повідомлені щонайменше за півтора тижні.

«У вас, вибачте, в міністерствах по п'ять заступників. І хоча б по одному від міністерств не змогли з'явитися? Всі  присутні - надзвичайно зайняті люди, але це є наші функціональні і посадові обов'язки, які на нас покладені, і ми зобов'язані їх виконувати. Тому, будь ласка, Мінекономіки, Міністерство фінансів, Міністерство культури, Міністерство інфраструктури - я прошу на завтра мені особисто письмові пояснення, чому заступники міністрів не були присутні на засіданні», - додав віце-прем'єр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>