У КМІС пояснили

У КМІС пояснили "бронзу" Рабіновича в "президентських перегонах"

Укрінформ
Результати соцопитування Київського міжнародного інституту соціології за листопад, згідно з яким третє місце в президентському рейтингу нібито посів Вадим Рабінович, були невірно витлумачені ЗМІ.

Про це заявив директор КМІС Володимир Паніотто у своїй статті для DT.UA.

Соціолог пояснив, що представлені інститутом цифри були взяті з рейтингу кандидатів у президенти по відношенню до всіх опитаних, і що критики опитування не врахували наданих інститутом даних про помилку вибірки. "Насамперед хочу зазначити, що Рабинович зовсім не посів третє місце, як писали ЗМІ, відмінності з 3-го по 6-те місце не значимі. Для чого ми всюди пишемо похибку вибірки, чому ніхто не звертає на це уваги?! Рабинович розділив з 3-го по 6-те місце з Гриценком, Ляшком і Бойком", – заявив він.

Для порівняння Паніотто згадав результати аналогічного дослідження Цетру Разумкова, хоча уточнив, що списки кандидатів в них були різні, і що при професійному підході подібні дослідження не порівнюють. "Тут до списку КМІС наш замовник чомусь уже не вніс Гройсмана і Кличка, натомість вони є в списку Центру Разумкова. А в списку Центру Разумкова немає Рабиновича, але є Тягнибок і Ярош (хоча на попередніх виборах Рабинович отримав більше, ніж Тягнибок і Ярош разом узяті)", – зазначив він.

За словами глави КМІС, у президентських виборах ключове значення має те, хто пройде до другого туру. В цьому питанні дані КМІС і ЦР збігаються, вказуючи на вихід у другий тур Порошенка і Тимошенко.

Нагадаємо, за даними соцопитування КМІС, якби вибори президента України проходили в середині листопада, то з усіх громадян України 10,1% проголосували б за Юлію Тимошенко, 8,7% - за Петра Порошенка, 5,5% - за Вадима Рабіновича, 5% - за Анатолія Гриценка, 4,4% - за Юрія Бойка, 4,4% - за Олега Ляшка, 3,4% - за Андрія Садового, 2,1% - за Олега Тягнибока, 1,4% - за Дмитра Яроша, 0,2% - за Андрія Білецького, за інших кандидатів - 1,9%, 6,2% - викреслили б усіх кандидатів, зіпсували б бюлетень, 19,2% - вирішили не брати участь у голосуванні, 27,4% - не визначилися, за кого голосувати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-