Грицак доручив посилити соцзахист сімей заручників і зниклих безвісти в АТО

Грицак доручив посилити соцзахист сімей заручників і зниклих безвісти в АТО

872
Ukrinform
Служба безпеки України наголошує на необхідності посилення соціального захисту рідних та близьких постраждалих осіб у районі АТО.

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

"Голова СБ України Василь Грицак доручив регіональним органам безпеки забезпечити, у взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, а також окремими громадянами (за їх згодою), надання необхідної психологічної, медичної, правової допомоги цій категорії громадян, а також всебічно сприяти у вирішенні питань їх соціального захисту", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що наразі органи місцевої влади і самоврядування за ініціативою СБУ опрацьовують можливість виділення до Дня Збройних Сил України (6 грудня) адресної матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців з числа заручників та зниклих безвісти у районі проведення АТО.

У СБУ наголосили, що станом на 22 листопада у заручниках незаконних збройних формувань перебуває 108 осіб (з них військовослужбовців та працівників правоохоронних органів - 61), значаться зниклими безвісти 495 осіб (з них військовослужбовців та працівників правоохоронних органів - 135). Такі дані оприлюднив Об’єднаний центр з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих у районі проведення антитерористичної операції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-