Учасники АТО стали на захист росіянина, якому  загрожує депортація з України

Учасники АТО стали на захист росіянина, якому загрожує депортація з України

2440
Ukrinform
Учасники АТО закликають стати на захист біженця з Росії Олега Бутусіна, якому відмовили в українському громадянстві. Бійці стверджують, що він заслужив право на життя в України, виборюючи її незалежність у лавах «Правого сектору» на сході країни.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник ГО «Об’єднання учасників бойових дій АТО Калущини» Олександр Соколовський.

«В м. Івано-Франківську в Адміністративному суді відбудеться засідання суду на оскарження рішення департаменту міграційної служби про ненадання статусу біженця громадянину РФ Бутусіну Олегу, який на стороні України в ДУК «Правому секторі» воював з російськими окупантами. Потрібна підтримка учасників АТО та громадськості. Не дамо депортувати людину, яка відстоює цілісність України, в руки агресора», - повідомив Соколовський.

Відомо, що засідання Адміністративного суду Івано-Франківської області у справі Бутусіна відбудеться 21 листопада.

Олег Бутусін разом із дружиною Тетяною виховують 10 дітей. На Прикарпаття вони приїхали з Підмосков’я. Стверджують, через гоніння російської влади. Родина оселилась у Галицькому районі, де придбала старенький будинок.

Як повідомили кореспонденту Укрінформу в  управлінні державної міграційної Служби в Івано-Франківській області, Бутусіну відмовили в українському громадянстві через відсутність документів, які б підтвердили його особу. Після цієї відмови Бутусін звернувся по статус біженця до Головного управління міграційної служби у Львівській області. Там йому теж відмовили.

Дружина Олега Бутусіна, Тетяна, отримала громадянство України, оскільки її прабабуся була родом з України. Десята дитина Олега та Тетяни Бутусіних народжена в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-