Джонні Депп знявся в проекті на підтримку Сенцова

Джонні Депп знявся в проекті на підтримку Сенцова

2815
Ukrinform
Правозахисники Voice Project розпочали кампанію «В ув'язненні за мистецтво»(Imprisoned for Art), на підтримку артистів, які несправедливо опинилися у в'язниці.

Проект розміщено на сайті організації.

У рамках кампанії «В ув'язненні за мистецтво» (Imprisoned for Art), розпочатої Voice Project, відомі артисти й музиканти намагаються привернути увагу до долі своїх колег з різних країн світу, які опинилися за гратами за політичними мотивами. Джонні Деппа сфотографовано у профіль і у фас з табличкою, на якій написано дату арешту Сенцова, його місце в ув'язненні у РФ і термін.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство юстиції України ініціюватиме розширення персональних санкцій проти чиновників Росії, якщо незаконно засуджені українці Олег Сенцов і Олександр Кольченко не будуть повернені на Батьківщину.

Раніше Міністерство юстиції Російської Федерації відмовило українському Мінюсту у передачі Сенцова в Україну, мотивуючи це тим, що він є російським громадянином.

Сенцов і Кольченко були засуджені Північно-Кавказьким окружним військовим судом до 20 і 10 рокам позбавлення волі 25 серпня 2015 року відповідно. Їм було пред'явлено звинувачення у підготовці вибуху пам'ятника Леніну в Сімферополі, а також у підпалі офісів "Російської громади Криму" та "Єдиної Росії". Обох українців визнано правозахисним рухом "Меморіал" політв'язнями.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>