НАБУ підписало Меморандум про порозуміння з латвійськими колегами

НАБУ підписало Меморандум про порозуміння з латвійськими колегами

745
Ukrinform
Національне антикорупційне бюро України та Бюро із запобігання та боротьби з корупцією Латвійської Республіки підписали Меморандум про порозуміння. 

Текст Меморандуму підписали директор НАБУ Артем Ситник та голова латвійського Бюро Ярослав Стрельченок 15 листопада у місті Рига в рамках 16-ї щорічної конференції Форуму «Європейські партнери проти корупції» (ЕРАС), повідомляє прес-служба НАБУ. 

Документ передбачає, що сторони використовуватимуть канали міжнародної співпраці у здійсненні слідчих, оперативних, контрольних та аналітичних заходів у сфері боротьби з корупцією.

«Так склалося, що корупційні схеми з України часто ведуть до Латвійської Республіки. Ми вдячні за співпрацю та, своєю чергою, обіцяємо сприяти розслідуванням KNAB. Сподіваємося, після укладення Меморандуму напрямків нашого співробітництва побільшає», - наголосив директор бюро Артем Ситник після підписання документа.

Він також підкреслив, що в ході розслідувань корупційних злочинів Бюро звертається до правоохоронних органів інших держав задля отримання міжнародно-правової допомоги, і з латвійського боку відповіді надходять оперативно.

У рамках задекларованої співпраці НАБУ та KNAB також планують проводити міжнародні навчальні візити та спільні тренінги, обмінюватися експертами, брати взаємну участь у конференціях, семінарах, практикумах, проектах і програмах щодо запобігання та боротьби з корупцією.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>