В уряді запевняють: заощаджувати в опалювальний період цілком реально

В уряді запевняють: заощаджувати в опалювальний період цілком реально

2239
Ukrinform
Українські родини мають цілком реальні можливості заощаджувати кошти в опалювальний період.

 Про це йдеться на сторінці Урядового порталу у Facebook.

«Чи можуть рахунки за тепло бути меншими? Перші платіжки доводять, що реально жити у комфорті і платити менше! Протягом тижня ми розповімо Вам про правдиві варіанти економії сімейного бюджету в опалювальний сезон», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, першим способом заощадження є урядова знижка на оплату комунальних послуг - субсидія. «Для більшості українських сімей - це суттєва економія родинного бюджету. Житлова субсидія дозволяє до 80% доходу сім'ї спрямувати на важливі потреби, а решту сплатити за спожите тепло, газ, електроенергію і воду», - переконані в КМУ.

Якщо ж громадяни ще не встигли оформити субсидію, вони ще можуть подати необхідні документи та отримати компенсацію за сплачені у жовтні рахунки, стверджують в уряді.

У разі ж, якщо програма субсидій не поширюється з певних причин на ту чи іншу родину,  можна подати заяву до постачальника послуги централізованого опалення і сплачувати за тепло рівними частинами протягом року без жодних комісій і переплат, зазначають у Кабміні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>