У Печерському суді відхрестилися від обшуків у Шустера

У Печерському суді відхрестилися від обшуків у Шустера

11542
Ukrinform
У провадженні Печерського райсуду Києва клопотань органів досудового розслідування чи прокурора про надання права на обшук, що стосується Савіка Шустера, не було. 

Про це у суботу повідомила прес-служба суду на своїй сторінці у Facebook.

"У зв’язку з розповсюдженням в ЗМІ повідомлень щодо надання Печерським районним судом м. Києва дозволу на обшук за місцем проживання Савіка Шустера чи у іншому володінні особи прес-служба суду повідомляє наступне. 2 листопада 2016 року слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва Карабанем В.М. у відкритому судовому засіданні були розглянуті клопотання прокурора щодо надання тимчасового доступу до речей та документів, які перебувають у володінні кіпрських компаній та банку Республіки Кіпр, які стосуються надання або повернення фінансового кредиту, наданого Савіку Шустеру за договором позики (копії документів). Таким чином, в провадженні суду клопотань органів досудового розслідування чи прокурора про надання обшуку, що стосуються Савіка Шустера, не перебувало", - йдеться у повідомленні.

Раніше сьогодні на телеканалі Савіка Шустера "3S.tv" заявили про постанову Печерського райсуду Києва на закритому засіданні від 2 листопада щодо обшуку їхнього приміщення та помешкання телеведучого.

На сторінці у Facebook телеканалу розміщувалася копія постанови суду, з якої нібито випливає, що суддя постановив провести обшуки за клопотанням прокурора у справі по факту податкової перевірки стосовно Шустера. В копії йшла мова про кримінальне провадження від 5 жовтня 2015 року за частинами 2-3, ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків).

В рамках досудового розслідування, згідно з відомими раніше деталями, громадянин Канади Савік Шустер вісім років тому взяв кредит на 1,34 мільйона євро та не сплатив його вчасно.

У квітні цього року Київський міський центр зайнятості анулював телеведучому Шустеру дозвіл на роботу в Україні через "недостовірні дані в документах". Пізніше це рішення призупинила Держслужба зайнятості, інформує Радіо Свобода.

Савік Шустер веде політичне ток-шоу "Шустер Live" на телеканалі "3S.tv", він є гендиректором продакшн-компанії "Савік Шустер Студіо".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>