Кабмін дав українцям ще 350 мільйонів на придбання твердого палива

Кабмін дав українцям ще 350 мільйонів на придбання твердого палива

834
Ukrinform
Кабінет міністрів України додатково виділив понад 359 мільйонів гривень допомоги населенню на закупівлю твердого палива та скрапленого газу.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

«Уряд додатково виділив понад 359 мільйонів гривень допомоги населенню на закупівлю твердого палива та скрапленого газу. Це рішення прийняли урядовці на засіданні Кабінету міністрів України, що відбулося 9 листопада 2016 року», - йдеться у повідомленні.

Мінсоцполітики наголосило, що прийняття цього рішення означає, що більш ніж півмільйона українських родин, що проживають у сільській місцевості і для опалення житла не використовують природний газ або інші види опалення - централізоване або електричне, мають змогу скористатися урядовою допомогою й закупити тверде паливо, щоб належним чином підготуватися до зими.

Субсидія на придбання твердого палива оформляється так само, як і звичайна житлова субсидія. Щоб її отримати, потрібно подати в місцевий орган соціального захисту декларацію про доходи та заяву. В останній слід підкреслити поле зі словами "на придбання твердого палива та скрапленого газу".

Такою допомогою мають можливість скористатися ті сім'ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо. Субсидія їм надається незалежно від площі житла і виплачується один раз на рік в готівковій формі на особовий рахунок в банку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-