За незаконне позбавлення прав Автомайданівців не засуджено жодної людини

За незаконне позбавлення прав Автомайданівців не засуджено жодної людини

1720
Ukrinform
Український суд за 3 роки не виніс жодного обвинувального вироку відносно співробітників ДАІ, які складали протоколи про позбавлення водійських прав учасників Автомайдану.

Про це в середу під час засідання Комітету з питань запобігання та протидії корупції заявив член правління ВО «Автомайдан» Сергій Хаджинов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я хочу запитати шановних членів Комітету. Як ви думаєте, через три роки після цієї події (масового переслідування і позбавлення водійських прав учасників Автомайдану за участь в протестах проти режиму Януковича в Межигір'ї, - ред.) скільки високопоставлених ДАІшників, чи співробітників департаменту ДАІ, чи рядових інспекторів отримали обвинувальний вирок у суді? На сьогодні нуль вироків у цих справах. Більше того, десять ДАІшників отримали виправдувальний вирок в українських судах», - сказав він.

При цьому Хаджинов зазначив, що прокуратура передає справи до судів окремо по кожному ДАІшнику, які складали неправомірні протоколи проти учасників Автомайдану.

За словами Хаджинова, 29 грудня 2013 року Автомайдан зібрав дуже великий автопробіг в Межигір'я, близько 3 тисяч автомобілів. Під час цього автопробігу співробітники ДАІ зробили базу даних з номерами автомобілів. І через кілька днів після цього до людей почали приходити додому співробітники ДАІ разом з міліцією і приносити їм постанови про нібито порушення правил дорожнього руху на підставі складених протоколів.

«Як пізніше з'ясувалося, деякі ДАІшники умудрялися складати ці протоколи зі швидкістю один протокол за 30 секунд. Це була масова фальсифікація, яка по суті призвела до того, що у людей забирали водійські посвідчення, намагалися залякати, зробити все, щоб люди не збиралися в колони і не їздили протестувати проти режиму Януковича», - нагадав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>