Українька молодь свідомо обирає патріотичну символіку - Мінмолодьспорту

Українька молодь свідомо обирає патріотичну символіку - Мінмолодьспорту

Опитування
698
Ukrinform
За даними опитування Міністерства молоді та спорту України, 55% української молоді мають державну або націонал-патріотичну символіку, бо це відповідає їх патріотичним цінностям.

Про це повідомив начальник відділу національно-патріотичного виховання молоді Міністерства молоді та спорту України Микола Ляхович під час прес-конференції "Патріотизм - мода чи самосвідомість нації?" в Укрінформі.

"Для прикладу наведу останнє опитування щодо ціннісних орієнтирів молоді, проведене для доповіді в Верховній Раді, що відбулася 2 листопада, нашим Міністерством молоді і спорту в сфері молодіжної політики. Наприклад, там було запитання, яке ми поставили: "чи маєте Ви державну і націонал-патріотичну символіку?". Так от, 55% молоді віком від 14 до 35 років сказали, що вони мають символіку. Серед них синьо-жовту мають 46%, із них лише 7,1% сказали, що вони її носять тому, що це модно. Всі інші відповіли, що мають символіку, бо це відповідає їх переконанням, це патріотично і це символи держави, в якій вони живуть", - сказав Ляхович.

Він також додав, що серед патріотично налаштованих молодих людей є відсоток тих, хто приєднався до патріотичних мотивів через ситуацію на сході України.

"Є все-таки у нашій молоді усвідомленість того, що це не мода. Також не забувайте того, що в нас йде війна і є стихійний, як я його називаю, безпековий патріотизм, коли люди не до кінця розуміють, вони просто гуртуються тому, що вони відчувають небезпеку, вони бачать певний рух патріотичний, вони до нього стихійно приєднуються. На жаль, в подальшому розвитку вони починають відпадати", - додав Ляхович.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>