В Україну завезли дві вакцини проти грипу

В Україну завезли дві вакцини проти грипу

1577
Ukrinform
До України завезли дві вакцини для профілактики грипу.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Протягом нового епідсезону до України ввезено такі вакцини для профілактики грипу: "Джісі Флю" - суспензія для ін'єкцій, виробник "Грін Кросс Корпор.", Корея, у кількості 500 уп. (всього 5 тис. доз); "Ваксігрип" - суспензія для ін'єкцій по 0,5 мл ... виробник "Санофі Пастер С.А.", Франція, у кількості 100 000 уп.", - йдеться у повідомленні.

Обидві вакцини мають висновок про відповідність препарату державним та міжнародним стандартам. Відвантаження вакцини "Ваксігрип" планується найближчими днями. 

У міністерстві зазначили, що вакцинація від грипу є рекомендованою та не входить до календаря обов'язкових щеплень. Вакцину закуповують приватні структури та розподіляють до аптек, враховуючи попит попередніх років.

Як повідомлялося, відповідно до прогнозів Всесвітньої організації охорони здоров'я, у сезоні 2016-2017 років в Україні циркулюватимуть штами грипу: А/California/7/2009, A/Hong Kong/4801/2014 та B/Brisbane/60/2008. Саме такий штамовий склад мають згадані вакцини, і тому щеплення захищає від цих актуальних штамів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>