Україна й Італія домовились про співпрацю антикорупційників

Україна й Італія домовились про співпрацю антикорупційників

701
Ukrinform
Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак і Надзвичайний та Повноважний Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа домовилися про взаємодію і співпрацю НАЗК та Національного антикорупційного органу Італійської Республіки.

Як повідомляє прес-служба НАЗК, відповідний Меморандум має бути підписаний сторонами до кінця 2016 року.

"ЄС підтримує діяльність НАЗК, особливо створення й реалізацію системи електронного декларування. Прозора політика – це умова демократизації суспільства й успішної боротьби з корупцією. Ми вітаємо відповідні новації України та висловлюємо готовність співпрацювати", - зазначив під час зустрічі Давіде Ла Чечіліа.

Посол Італії також наголосив на важливості технічної сторони введення в дію Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, підкресливши складність та масштабність цього процесу. За його словами, він сам постійно заповнює декларацію, але в італійській формі набагато менше критеріїв заповнення.

У НАЗК нагадали, що Нацагентство вже активно співпрацює із профільними міжнародними установами та організаціями у сфері запобігання корупції. Зокрема, в агентстві вже відбулися зустрічі з представниками Міжнародного валютного фонду, директором місії ПРООН в Україні Янтомасом Хімстрою, організації «AGRITEAM CANADA», міжнародного проекту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE) організації «AGRITEAM CANADA», Ради Європи, Консультативної місії Європейського Союзу (EUAM), Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC), Програми розвитку ООН в Україні та міжнародної організації «Monitoring and Evaluation of Global Affairs Canada Support to the Ukrainian Electoral System».

Фото: НАЗК

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>