Кубів: Україна має надзвичайні можливості для розвитку інновацій

Кубів: Україна має надзвичайні можливості для розвитку інновацій

867
Ukrinform
Економіка майбутнього - це економіка знань, і Україна має потужний інтелектуальний потенціал для розвитку та процвітання.

Про це зазначив на ХVI Міжнародному економічному форумі у Львові перший віце-прем`єр-міністр України Степан Кубів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Україна – це не лише країна, яка воює з Росією. Це країна, яка займає 3 місце в світі за кількістю кваліфікованих ІТ-фахівців. Це другий найбільший виробник сталі в Європі. Це найбільший в світі експортер соняшникової олії. Українські інженери працюють на Google, Microsoft інших провідних ІТ компаніях. У нас потужна інфраструктура, авіапідприємства, ми - країна надзвичайних можливостей для розвитку інновацій",- зазначив Кубів.

За його словами, робота над реформами та розвитком країни продовжується. Зокрема, на Форумі було підписано низку меморандумів, які офіційно підтвердили об'єднання зусиль задля розвитку та процвітання національно-культурних, економічних та соціальних інтересів Львівщини та України, промоції історії, культури, традицій, покращення іміджу Україні за кордоном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>