ООН відкриває в Україні офіс  з обслуговування проектів

ООН відкриває в Україні офіс з обслуговування проектів

2747
Ukrinform
В Україні відкриється офіс з надання послуг у сфері розвитку, гуманітарної діяльності та підтримання миру за підтримки уряду України і Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС). 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО.

"Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш підпише Угоду між урядом України та Управлінням ООН з обслуговування проектів про відкриття Офісу ЮНОПС в Україні. Відповідне рішення було прийнято 2 листопада під час засідання Кабінету міністрів України", - йдеться в повідомленні.

В МінТОТ зазначають, що відкриття офісу допоможе залучити в Україну прямі іноземні інвестиції та сприятиме реалізації інвестиційних проектів, а також залученню грантових коштів, організації управління складними комплексами господарської діяльності.

Офіс стане площадкою для співпраці і комунікації між різними міжнародними організаціями, некомерційними фондами тощо.

ЮНОПС включатиме проведення семінарів, навчальних програм, демонстраційних проектів; надання стипендії для навчання та підвищення кваліфікації або подібні механізми, згідно з якими заінтересовані кандидати зможуть навчатись та отримувати відповідну підготовку тощо. Надання консультативних та інших послуг з управління проектами та супроводження ділових операцій фахівцями організації слугуватиме сталому менеджменту проектів, розвитку інфраструктури та здійсненню закупівель, а також інвестиційному менеджменту в Україні.

Як повідомлялося, в травні Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з заступником Генерального секретаря ООН, виконавчим директором Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) Грете Фаремо домовилися про опрацювання питання стосовно відкриття в Україні нового офісу ЮНОПС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>