МЗС України радить утриматися від поїздок у центральну частину Італії

МЗС України радить утриматися від поїздок у центральну частину Італії

2025
Ukrinform
Міністерство закордонних справ рекомендує українцям без нагальної необхідності тимчасово утриматись від поїздок у центральні регіони Італії, які постраждали внаслідок землетрусу 26 жовтня 2016 року (регіони Марке та Умбрія).

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Під час землетрусу радять триматися подалі від предметів, які можуть впасти і травмувати; обережно користуватися сходами, які часто не дуже стійкі і можуть бути пошкоджені; не користуватися ліфтом; враховувати інші можливі наслідки землетрусу: руйнування мостів, завали, витік газу і т.д.; під час перебування на вулиці, необхідно відійти від будівель, дерев, вуличних ліхтарів, ліній електропередач, а також від місць, де можна потрапити під падіння предметів.

"Після землетрусу, у разі необхідності, надайте першу допомогу тим, хто цього потребує. Виходьте з будівель обережно, вдягнувши взуття для запобігання пораненню битим склом", - йдеться у повідомленні.

Детальні рекомендації щодо дій у випадку землетрусу (італійською) можна знайти на веб-сайті Департаменту цивільного захисту при Раді Міністрів Італії.

"У разі потрапляння у надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров'ю громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Італійській Республіці за номером телефону: +39 38 904 00 00, e-mail: emb_it@mfa.gov.ua , або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 16 57, e-mail: cons_or@mfa.gov.ua ", - нагадали в МЗС.

Як повідомляв Укрінформ, у центральній Італії за ніч з середи на четвер сталися три потужні землетруси, які призвели до обвалення кількох історичних будівель і травм серед населення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>