Екс-заступнику голови Вищого госпсуду призначили 1,5 млн застави

Екс-заступнику голови Вищого госпсуду призначили 1,5 млн застави

1021
Ukrinform
Колишньому заступнику голови Вищого господарського суду України, а нині судді цього суду Артуру Ємельянову, якого підозрюють у незаконному втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу господарських судів, за поданням ГПУ обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1,5 млн грн.

Про це повідомляє Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

«27 жовтня 2016 року за клопотанням Генеральної прокуратури України підозрюваному А.Ємельянову обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1,5 млн грн. Разом із запобіжним заходом на А.Ємельянова покладено обов'язки не відлучатися за межі Київського області, повідомляти про зміну місця проживання, утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні та здати на зберігання документи, що дають право на виїзд з України», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час прийняття рішення про обрання запобіжного заходу слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва перевірено та підтверджено обгрунтованість повідомленої Ємельянову підозри в інкримінованих йому злочинах. Водночас цією інформацією спростовуються повідомлення захисників Ємельянова щодо відмови в обранні йому запобіжного заходу, необгрунтованості підозри, а також неправдиві заяви щодо здійснення Департаментом спеціальних розслідувань досудового слідства стосовно судді господарського суду міста Києва А.Пригунової - зазначений департамент не здійснював та не здійснює досудове розслідування стосовно вказаної судді

Департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України продовжує розслідування кримінального провадження за підозрою колишнього заступника голови Вищого господарського суду України (нині судді цього суду) Ємельянова за фактами втручання в діяльність судових органів та незаконного втручання в роботу автоматизованої системи документообігу господарських судів України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>