У Києві прощаються з Богданом Гаврилишиним

У Києві прощаються з Богданом Гаврилишиним

Фото
3137
Ukrinform
Поховають видатного українського економіста-інтелектуала в суботу, 29 жовтня. За бажанням родини, це буде закрита церемонія. Час і місце поховання не розголошується.

З 9.00 до 14.00 відбулася церемонія прощання в Міжнародному інституті менеджменту. З 16.00 до 22.00 церемонія проходитиме в Українській греко-католицькій церкві святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі. 

Церемонія прощання з Богданом Гаврилишиним у Києві

Видатний українсько-канадсько-швейцарський економіст, професор, благодійник та громадський діяч Богдан Дмитрович Гаврилишин пішов з життя 24 жовтня о 5-й ранку у 90-річному віці. Останні хвилини свого життя він провів у родинному колі у своїй квартирі в Києві.

Гаврилишин народився 19 жовтня 1926 року у с. Коропець Тернопільської області. Отримав диплом магістра за спеціальністю Інженер-механік в Університеті Торонто, MBA в МІМ-Женева, доктора економіки та суспільних наук у Женевському Університеті. Впродовж 18 років очолював Міжнародний інститут менеджменту в Женеві. Член Римського клубу, член Світової академії мистецтва та науки, член Міжнародної академії менеджменту, почесний доктор у 7 університетах Канади та України, консультант держав та міжнародних компаній, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій та семінарів у 89 країнах світу.

Створив Міжнародний центр перспективних досліджень, Міжнародний інститут менеджменту в Індії, після - в Україні. Став співзасновником Європейського форуму з менеджменту у Давосі (тепер Світовий економічний форум). Був консультантом компаній "General Electric", "IBM", "Unilever", "Phillips", радником кількох країн.

Був радником першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох Прем'єр-міністрів; Головою Консультативно-дорадчої ради при Президії Верховної Ради України. Ініціював створення деяких молодіжних організацій в Україні, був активним членом Всеукраїнської скаутської організації "Пласт". Очолював фонд Богдана Гаврилишина в Києві і фундацію "Відродження" в Женеві. Був учасником Ініціативної групи "Першого грудня".

Автор книг "Дороговкази в майбутнє. До більш ефективних суспільств" (1980) та "Залишаюсь українцем" (2011).

За значний внесок в розвиток України на честь 90-річчя нагороджений орденом Свободи від Президента України та орденом Святого Миколи Чудотворця від Патріархату УПЦ (КП).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>