Сьогодні у Києві прощаються з Богданом Гаврилишиним

Сьогодні у Києві прощаються з Богданом Гаврилишиним

2652
Ukrinform
Церемонія прощання зі світлої пам'яті Богданом Гарилишиним відбувається у п'ятницю, 28 жовтня, в українській столиці.

Про це повідомляє Фонд Богдана Гаврилишина на своїй сторінці у Facebook.

"Прощання з Богданом Гаврилишиним відбудеться в п'ятницю, 28 жовтня, з 9.00 до 14.00 в Міжнародному інституті менеджменту (Бізнес-школа МІМ-Київ) за адресою вул. Шулявська 10/12В. З 16.00 до 22.00 в Українській греко-католицькій церкві святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі - вул. Паркова,1. За бажанням родини, замість квітів будемо вдячні за пожертви на розвиток Фонду Богдана Гаврилишина та продовження справи пана Богдана", - ідеться в повідомленні.

Як повідомили Укрінформу у Фонді Гаврилишина, поховають видатного українського економіста-інтелектуала в суботу, 29 жовтня.

"Це буде закрита церемонія, лише для родини і близьких Богдана Дмитровича. На ній не будуть присутні навіть працівники Фонду", - відповіли там.

У Фонді не розголошують час і місце поховання.

Видатний українсько-канадсько-швейцарський економіст, професор, благодійник та громадський діяч Богдан Дмитрович Гаврилишин пішов з життя 24 жовтня о 5-й ранку у 90-річному віці. Останні хвилини свого життя він провів у родинному колі у своїй квартирі в Києві.

Гаврилишин народився 19 жовтня 1926 року у с. Коропець Тернопільської області. Отримав диплом магістра за спеціальністю Інженер-механік в Університеті Торонто, MBA в МІМ-Женева, доктора економіки та суспільних наук у Женевському Університеті. Впродовж 18 років очолював Міжнародний інститут менеджменту в Женеві. Член Римського клубу, член Світової академії мистецтва та науки, член Міжнародної академії менеджменту, почесний доктор у 7 університетах Канади та України, консультант держав та міжнародних компаній, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій та семінарів у 89 країнах світу.

Створив Міжнародний центр перспективних досліджень, Міжнародний інститут менеджменту в Індії, після - в Україні. Став співзасновником Європейського форуму з менеджменту у Давосі (тепер Світовий економічний форум). Був консультантом компаній "General Electric", "IBM", "Unilever", "Phillips", радником кількох країн.

Був радником першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох Прем'єр-міністрів; Головою Консультативно-дорадчої ради при Президії Верховної Ради України. Ініціював створення деяких молодіжних організацій в Україні, був активним членом Всеукраїнської скаутської організації "Пласт". Очолював фонд Богдана Гаврилишина в Києві і фундацію "Відродження" в Женеві. Був учасником Ініціативної групи "Першого грудня".

Автор книг "Дороговкази в майбутнє. До більш ефективних суспільств" (1980) та "Залишаюсь українцем" (2011).

За значний внесок в розвиток України на честь 90-річчя нагороджений орденом Свободи від Президента України та орденом Святого Миколи Чудотворця від Патріархату УПЦ (КП).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-