SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Порошенко - студентам: Читайте книги, але не електронні - 27.10.2016 18:24 — Новини Укрінформ
Порошенко - студентам: Читайте книги, але не електронні

Порошенко - студентам: Читайте книги, але не електронні

Фото
965
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко порадив студентам читати побільше книжок, але не в електронному, а в друкованому вигляді - треба зберегти традиції.

Про це він заявив під час виступу з нагоди 440-річчя з дня заснування Острозької академії у ході візиту до Рівненської області, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Коли ви студенти, незважаючи на хлопців чи дівчат, любов, дискотеки, на все інше, читайте книжки, причому не по Інтернету і не електронні. Треба зберегти традиції, це дуже буде допомагати", - сказав Порошенко.

Робоча поїздка Петра Порошенка до Рівненської області

Фото: Палінчак Михайло.

Глава держави розповів, що особисто любить читати, але за державними справами часу на саморозвиток залишається дуже мало: "Хоча я намагаюся, щоб хоч одна книжка за місяць була (прочитана - ред.). Тим більше, що мені зараз дарують, особливо закордоном, дуже цікаві сучасні книжки".


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-