Наливайко озвучив формулу успіху Суспільного мовлення

Наливайко озвучив формулу успіху Суспільного мовлення

665
Ukrinform
У Суспільному мовленні України має бути застосовано таку формулу, яка буде відрізняти його від державного: повага до глядача з боку мовника і довіра до мовника з боку глядача.

Про це заявив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко у четвер під час "круглого столу" в Укрінформі.

"Що стосується головного питання, чим ми будемо відрізнятися з 1 січня від державного мовника, який зараз у стані реорганізації, я вважаю, що має бути застосована така формула: повага до глядача з боку мовника і відповідно довіра до мовника з боку глядача. Зараз ця формула працює трохи по іншому: повага до керівництва з боку мовника і довіра до мовника з боку керівництва. Оце один із ключових моментів, який має бути змінений", - сказав Наливайко.

При цьому, на його переконання, Суспільний мовник має шукати свої підходи:.для прикладу, у першу чергу варто зробити ставку на жанрове різноманіття програм, чого бракує державним та комерційним мовникам.

"Якщо говорити про формування довіри глядача, то я категоричний противник того, аби створювати єдиний сильний телевізійний чи радійний канал ціною втрати наших регіональних мовників. Найближчим часом нам не вдасться цей проект, навіть якщо хтось хоче його здійснити. Тому нам треба використати можливості регіональних мовників, у першу чергу має бути довіра до них, і шукати саме там оту свою родзинку", - наголосив голова Держкомтелерадіо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>