Юристи створили благодійний фонд для допомоги медустановам Харкова

Юристи створили благодійний фонд для допомоги медустановам Харкова

1821
Ukrinform
Устаткування вартістю 400 тис. грн для реанімаційного відділення, де виходжують недоношених дітей, отримав у подарунок від створеного групою юристів міжнародного благодійного фонду "Лад" Харківський міський клінічний перинатальний центр.

Про це кореспондентові Укрінформу розповіла головний лікар перинатального центру, заслужений лікар України Світлана Коровай.

"Фінансування з міського бюджету дає змогу підтримувати якість медичних послуг на високому рівні, але ми не відмовляємося і від благодійної допомоги. Ось сьогодні, наприклад, отримали у подарунок від БФ "Лад" системи обігріву зі Швеції для недоношених немовлят, а також пульсоксиметри від виробників США. Ці прилади дають змогу здійснювати цілодобове спостереження за станом немовлят вагою менш як 1 кг: стежити за температурою тіла, тиском і насиченням крові киснем. Загальна оцінна вартість подарунка – більш як 400 тис. грн", - зазначила Коровай.

За її словами, допомогу надано у рамках договору про співробітництво сторін.

"Фонд "Лад" створено за ініціативою групи харківських юристів для надання цілеспрямованої допомоги конкретним медустановам міста. Завдяки волонтерам фонду (у Мюнхені це медики, а в Нью-Йорку - представники бізнесу) знаходимо фірми-виробники медобладнання, готові, як і цього разу, надати допомогу харківським клінікам. До речі, договори про співробітництво укладено й з іншими медустановами Харкова", - пояснив керівник фонду, юрист Євген Смичок.

Як повідомляв раніше Укрінформ, Харківський міський клінічний перинатальний центр, розрахований на 365 ліжок, - один з найбільших в Україні. За рік тут приймають 4,5 тис. пологів. Ще сім років тому тут зробили першу на сході України операцію на серці новонародженого. Сьогодні роблять офтальмологічні операції немовлятам віком 2-3 тижні: раніше такі операції робили лише в Києві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>