В університеті Шевченка прощаються з "батьком українських комет"

В університеті Шевченка прощаються з "батьком українських комет"

5740
Ukrinform
У червоному корпусі Київського національного університету ім. Т. Шевченка у вівторок, 18 жовтня, прощатимуться з видатним астрономом Климом Чурюмовим.

Про це у Facebook повідомляє Національна академія наук України.

"Попрощатися з легендарним українським науковцем-астрономом, першовідкривачем комет Чурюмова-Герасименка та Чурюмова-Солодовнікова, директором Київського планетарію, членом-кореспондентом НАН України Климом Івановичем Чурюмовим, який відійшов у вічність в суботу, 15 жовтня, на 80-му році життя, можна буде у вівторок, 18 жовтня 2016 року, з 11.00 год. - у головному (червоному) корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60)", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, насамперед Клим Чурюмов став першовідкривачем комет Чурюмова-Герасименка у 1969 році та Чурюмова-Солодовнікова у 1986р.

Також він був членом-кореспондентом Національної академії наук України, президентом Українського товариства аматорів астрономії, директором Київського планетарію, а також – головним редактором астрономічного науково-популярного часопису "Наше небо" з 2006 по 2009 роки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>