На фасаді Міноборони вивісили пошитий волонтеркою гігантський прапор

На фасаді Міноборони вивісили пошитий волонтеркою гігантський прапор

Фото
1247
Ukrinform
Напередодні Дня захисника України волонтерка Ангеліна Шостак передала міністру оборони найбільший з власноручно пошитих прапорів. Його розміри 11 на 6 м, прапор розмістили на фасаді Міністерства оборони.

Про це повідомляє офіційний сайт Міноборони. 

"Загалом Ангеліна Шостак пошила вже 350 іменних прапорів з вишитими іменами їхніх господарів. Один з її прапорів був вручений Президенту України на День Незалежності. ...Напередодні Дня захисника України вони (Ангеліна із чоловіком Андрієм. - Ред.) передали прапор особисто міністру оборони України генералу армії України Степану Полтораку. Це найбільша робота волонтерки: висота прапору, що тепер прикрашає фасад будівлі Міністерства оборони України, - майже 11 метрів, а ширина - 6", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ініціативу подружжя волонтерів пошити такий прапор для Міноборони підтримав "Всеукраїнський центр допомоги учасникам АТО", який закупив необхідні матеріали.

Міністр оборони нагородив волонтерів відзнакою оборонного відомства — медаллю "За сприяння Збройним Силам України".

"Вдячний вам за те, що у наших бійців є такий надійний тил. Ні у кого немає сумнівів, що армія з таким народом — обов’язково переможе!", - сказав Полторак, вручаючи нагороди.

ФОТОГАЛЕРЕЯ (10 фото)

Найбільший прапор, пошитий власноруч, волонтери подарували Міністерству оборони України

Фото: МОУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-