SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Києві демонструють фотовиставку, книгу та фільм про українських військових - 14.10.2016 14:53 — Новини Укрінформ
У Києві демонструють фотовиставку, книгу та фільм про українських військових

У Києві демонструють фотовиставку, книгу та фільм про українських військових

Фото
1106
Ukrinform
Історія України пишеться сьогодні, і треба об'єднаними зусиллями протистояти ворогові.

На цьому наголосив заступник міністра оборони Олександр Дублян під час відкриття виставки "Армія. Бачити серцем", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні ми самі пишемо історію нашої країни, ми маємо об'єднати зусилля, щоб протистояти ворогові", - сказав Дублян.

Від імені Міноборони він привітав українських воїнів з Днем захисника України і подякував за "незвичайну мужність і силу та за те, що вони, не жаліючи себе, захищають нашу державу".

На виставці "Армія. Бачити серцем" представили фото бійців АТО, які на передовій зробили військові кореспонденти, журналісти і самі бійці.

ФОТОГАЛЕРЕЯ (11 фото):

У столиці відкрилася мультиекспозиція "Захисник України", присвячена українським військовослужбовцям

Фото: Володимир Тарасов.

Також, за ініціативи газети Міноборони "Народна армія", на виставці презентували книгу "Вклоняємось доземно українському солдатові". За словами заступника головного редактора полковника Задубінного, це вже третій том, в якому зібрані історії сучасних героїв. "Ми намагаємось бути там, де наш солдат. Тому наші журналісти збирають історії героїв на передовій", - сказав Задубінний.

Також волонтери презентували фільм про історії бійців, які повернулися з війни, але втратили там здоров'я. Протягом цього дня фільм "Повернення" можна буде переглянути в спеціальній відеозоні виставки.

Виставка "Армія. Бачити серцем" вже вдруге відкриває експозицію в Києві. Вперше її представили ще влітку.

Фото: МОУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-