Центр спецоперацій ЗСУ прийме перших курсантів вже у листопаді

Центр спецоперацій ЗСУ прийме перших курсантів вже у листопаді

1343
Ukrinform
У другій половині листопада відбудеться урочисте відкриття навчально-тренувального Центру спеціальних операцій Збройних сил України.

Про це заявив на брифінгу у вівторок у Києві командувач Сил спеціальних операцій (ССО) ЗСУ генерал-майор Ігор Луньов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Одне з ключових завдань 2016 року - це створення навчального Центру спеціальних операцій. На даний час він сформований, призначено керівний склад, здійснюється підготовка інструкторів. І на сьогоднішній день за безпосередньої увагою міністра оборони та начальника Генштабу здійснюється формування інфраструктури та матеріально-технічної бази. Складено відповідний план, який розділено на 4 етапи. Перший етап - 14 об'єктів вводяться у цьому році під кінець листопада», - заявив він.

На відновлення інфраструктури військового містечка, де розташований центр, у 2016 році виділено 35,5 мільйонів гривень. Ці кошти спрямовані на ремонт будівель (казармені приміщення, їдальня, навчальні корпуси, вартові приміщення, сховища військової техніки та склади - всього 14 об'єктів). Крім того ще 11 мільйонів гривень виділено на удосконалення навчально-матеріальної бази центру, а саме: для закупівлі навчально-тренувальних комплексів, спортивного інвентаря, полігонного мішеневого обладнання. Поруч з цим військовим частинам спеціального призначення надано 2,4 мільйона гривень для придбання спеціального спорядження. Генерал Луньов зауважив, що вперше рішенням міністра оборони командирам частин спецпризначення надано право самим розпоряджатися цими коштами для закупівлі необхідного спорядження.

Очікується, що вже в листопаді на базі центру відбудеться і урочистий випуск другого кваліфікаційного курсу підготовки інструкторів. Також відомо, що окрім підготовлених українських інструкторів в центрі навчатимуть й іноземні фахівці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-