Wizz Air Kyiv City Marathon збере понад 6 тисяч учасників

Wizz Air Kyiv City Marathon збере понад 6 тисяч учасників

1296
Ukrinform
Сьомий щорічний міжнародний марафон "Wizz Air Kyiv City Marathon" відбудеться 9 жовтня і збере рекордну за його історію кількість учасників.

Про це повідомив генеральний менеджер "Run Ukraine", засновник марафону Дмитро Черніцький на прес-конференції в Укрінформі.

"9 жовтня відбудеться вже сьомий Київський міжнародний марафон, який збере понад 6, а можливо й 7 тисяч учасників - оскільки реєстрація ще триває. Це учасники з 49 країн світу, найбільше з Білорусі - близько 200, Польщі, Німеччини, Литви. Цього року кількість іноземних учасників сягнула близько 10%", - сказав Дмитро Черніцький.

За його словами, у програмі марафону заплановані дистанції для дорослих та дітей і долучитися може кожен бажаючий. Для дорослих - дистанції від 2 км (благодійний забіг), 5 км, 10 км, 21км. Також є естафетні забіги. Основна флагманська дистанція - це марафон у 42,195 км. На нього у цьому році вийде рекордна кількість учасників з України - близько 1 тисячі.

Для дітей передбачені дистанції згідно вікових категорій - 100 м, 500 м, 1 тис. метрів. Близько 900 дітей візьме участь в цій події.

Порівняно з минулим роком призовий фонд зріс удвічі і сягає 78 тис. грн.

Цього року марафон пройшов офіційну сертифікацію Всесвітньої асоціації АІМS, і тому кращі показники  вважатимуться кваліфікаційними і дадуть можливість брати участь у відомих марафонах світу.

"Така подія не відбувається без підтримки міста, і у нас в цей день буде задіяно близько 600 волонтерів, 340 маршалів. Чергуватимуть 22 реанімаційні бригади, волонтери Червоного Хреста, мобільні бригади МоtoHelp", - зазначив Черніцький, наголосивши, що мета події - піднімати спортивну культуру в нашому місті та Україні.

Як зазначалося, траса Київського марафону у 42,195 км опише повне коло в формі "вісімки" найгарнішими вулицями і місцями міста: міст Патона, бульвар Дружби народів, Печерська лавра, НСК "Олімпійський", Національна опера, Софійський та Михайлівський собори тощо. У зв'язку з марафоном рух автотранспорту буде обмежено.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>