В одному з найбільших притулків Європи тварини залишилися на межі голоду

В одному з найбільших притулків Європи тварини залишилися на межі голоду

Відео
2133
Ukrinform
Найбільший в Україні приватний притулок для тварин "Сіріус", розташований під Києвом, втратив фінансування та не може підготуватися до зими.

Без їжі залишилися майже три тисячі тварин, йдеться у сюжеті «5-го каналу».

Керівник притулку "Сіріус" Олександра Мезенова розповідає, що її заклад – найбільший в Україні та в трійці найбільших у Європі. Тут намагаються приймати усіх звірят, що потребують захисту.

Загалом у притулку "Сіріус" 2,5 тисячі собак, 300 котів, троє кіз та навіть 5 кроликів. Для того щоб прогодувати такий звіринець, потрібно більше 300 тисяч гривень на місяць. При цьому столична влада виділяє на утримання притулку 50 тис. гривень.

Постійно збирати такі суми волонтери не в змозі. Раніше притулку допомагали меценати, але через складну економічну ситуацію багато з них відмовилися від благодійності.

До цього тварин годували кашею, але згодом довелося перейти на найдешевше – комбікорм та хліб. Зараз і цих харчів залишилося на день.

Поки що такі заклади виживають завдяки ентузіазму їхніх власників, але лише ентузіазмом та бажанням допомогти тварин не прогодуєш.

Фото: Едуард Лухт

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>