Аграрії під Радою сіном виклали номер бажаного закону

Аграрії під Радою сіном виклали номер бажаного закону

Фото
1780
Ukrinform
На площі Конституції біля Верховної Ради розпочався мітинг-протест аграріїв з приводу збереження спецрежиму ПДВ для агропідприємств та з вимогою подовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

За оцінками організаторів та правоохоронних органів, участь у заході беруть близько 400 осіб. В руках учасники мітингу гасла «Ні, продажу землі!» та «Збережемо гроші - збережемо село». Як пояснив журналістам голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков, аграрії вимагають прийняття закону № 3851-1, яким передбачається збереження спецрежиму ПДВ для сільськогосподарських виробників у тому вигляді, в якому він існував до 1 січня 2016 року. Також він пояснив, що аграрії в цілому підтримують запуск ринку землі сільськогосподарського призначення в Україні, однак, на думку Новікова, ситуація в Україні несприятлива для  продажу землі.

ФОТОГАЛЕРЕЯ (10 фото):

Всеукраїнська акція протесту селян відбулася у столиці

Фото: Юлія Овсяннікова, Укрінформ.

«На нашу думку, продаж землі сільськогосподарського призначення не можна запускати за умов бойових дій на Сході України, за умов девальвації національної валюти та зубожіння населення. Недостаток обігових коштів сільськогосподарських підприємств лише призведе до того, що землі будуть продавати за безцінь. Необхідно спочатку нормалізувати ситуацію в країні, а потім вже говорити про запуск ринку землі в Україні», - наголосив Новіков.

Фермери сіном виклали під Радою номер закону щодо захисту прав платників податку на додану вартість, ухвалення якого вони вимагають від депутатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-