Європейський день мов відзначатимуть сьогодні у Києві

Європейський день мов відзначатимуть сьогодні у Києві

2702
Ukrinform
Відзначити Європейський день мов у Києві запрошують 1 жовтня іноземні інституції.

Про це повідомляє Польський Інститут у Києві.

"Європейський день мов відбудеться 1 жовтня в оновленому Домі освіти та культури "Майстер Клас" (вул. Богдана Хмельницького, 57 б, вхід вільний). У програмі, що триватиме з 11.00 до 21.00, - безкоштовні мовні уроки для дорослих та дітей, презентації навчальних програм у Європі, майстерні, конкурси, виставки, ігри протягом дня, розіграш квитків до Барселони від туристичної компанії Join UP і святковий концерт на завершення.

На святкування запрошують Британська Рада в Україні, Goethe-Institut в Україні, Посольство Іспанії, Італійський інститут культури, Польський Інститут у Києві, Французький інститут в Україні та Чеський центр", - ідеться в повідомленні.  

Мета Європейського дня мов - привернути увагу аудиторії до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне і лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом усього життя.

У Європейському Союзі нараховують 24 офіційні мови, близько 60 регіональних і мов меншин та більше 175 мов, якими розмовляють мігранти. Існує близько 6-7 тисяч мов у світі, більшістю з яких розмовляють в Азії та Африці. Щонайменше половина мешканців планети володіє двома або й більше мовами або розуміє дві або більше мови.

"Європейський день мов відкритий для всіх! Мова та комунікації зараз як ніколи складають серцевину нашого суспільства. Вивчення мов відкриває шлях до нових перспектив і пізнання культур", - наголошує пані Олоф Олафсдоттір, директор департаменту демократичного громадянства та участі у Раді Європи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>