Грошове забезпечення полонених і зниклих бійців отримають їх сім'ї – закон

Грошове забезпечення полонених і зниклих бійців отримають їх сім'ї – закон

1463
Ukrinform
Президент Петро Порошенко підписав зміни до закону про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей щодо перерахунку грошового забезпечення сім'ям захоплених у полон військовослужбовців.

Як повідомляє прес-служба Глави держави, документ було ухвалено Верховною Радою 6 вересня 2016 року. 

“Закон спрямований на посилення соціального захисту військовослужбовців. Документом встановлюються правові підстави для проведення перерахунку грошового забезпечення сім'ям тих військовослужбовців Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, які були захоплені в полон або стали заручниками на території проведення АТО під час бойових дій з незаконними збройними формуваннями”, - йдеться у повідомленні.

Так, згідно нової редакції пункту 6 статті 9 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, за військовослужбовцями, захопленими в полон, або заручниками, а також інтернованими в нейтральних державах або безвісно відсутніми, зберігаються виплати в розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років, інших щомісячних додаткових видів грошового забезпечення постійного характеру та інші види грошового забезпечення з урахуванням зміни вислуги років та норм грошового забезпечення. Сім'ям зазначених військовослужбовців щомісячно виплачується грошове забезпечення, у тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення, у порядку та в розмірах, що встановлюються Кабінетом міністрів України.

Водночас ці положення закону не поширюються на військовослужбовців, які добровільно здалися у полон, самовільно залишили військові частини (місця служби) або дезертували зі Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>