Фейгін заявив про створення Фонду допомоги українським політв'язням

Фейгін заявив про створення Фонду допомоги українським політв'язням

757
Ukrinform
Російський політичний адвокат Марк Фейгін заявив про створення фонду допомоги українським політв'язням.

Про це він написав у своєму Facebook.

«Адвокати та групи підтримки зіткнулися з байдужістю людей, які голосно заявляють про свої зусилля щодо підтримки політв'язнів. Тому ми і вирішили створити Фонд допомоги політв'язням. Більшою мірою ми розраховуємо, зрозуміло, на українських друзів, готових допомогти нам. Цілі і завдання створеного Фонду фінансової та організаційної допомоги політв'язням, і насамперед у забезпеченні безкоштовної юридичної допомоги, сприяння публічній підтримці таких справ», - пише Фейгін.

Він нагадує, що з травня, коли були відпущені троє українських політв'язнів, були сподівання, що їх звільнення складеться в послідовну політику Кремля щодо пом'якшення репресивної політики: «Однак з десяток вже засуджених у Росії українців, так і власних громадян, у політичних справах, пов'язаних з війною в Україні, не відпущені, не помилувані, не відправлені додому».

На думку адвоката, надію остаточно втратили після серпневої історії з арештом "українських диверсантів" у Криму. Тепер українцям, які відбувають покарання в РФ, розраховувати на швидке повернення додому не доводиться. Як немає сподівання і на ослаблення репресій в Криму, «буде тільки гірше». У зв'язку з тим, «що допомоги чекати нізвідки», Фейгін і заявляє про необхідність створення подібного фонду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-