SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Делегація Нацгвардії перебуває з візитом у Грузії - 21.09.2016 15:11 — Новини Укрінформ
Делегація Нацгвардії перебуває з візитом у Грузії

Делегація Нацгвардії перебуває з візитом у Грузії

Фото, відео
682
Ukrinform
Військова делегація з України, очолювана командувачем НГУ генерал-лейтенантом Юрієм Аллеровим, перебуває з 5-денним візитом в Грузії. 

Українські представники вже відвідали Національну гвардію Грузії та зустрілися з начальником генерального штабу Збройних сил Грузії, повідомляє прес-служба МВС

Після офіційного прийому відбулася зустріч з очільником Національної гвардії Грузії бригадним генералом Леваном Гамкрелідзе, який презентував українським колегам історію Національної гвардії Грузії. Головні теми обговорення – спільна участь національних гвардій у міжнародних місіях, особливості проведення реформ в таких формуваннях і перспективи подальшої співпраці.

Начальник Генерального штабу Збройних сил Грузії генерал-майор Вахтанг Капанадзе прийняв українську делегацію в Міністерстві оборони. Сторони обговорили процес реформування грузинських збройних сил, подальшу співпрацю та обмін досвідом.

Також делегати відвідали 20-у кадровану бригаду в Телаві.

У рамках візиту делегація Національної гвардії України також огляне Бронетанковий навчальний центр командування навчань і військової освіти в Ахалціхе, школу гірської підготовки імені Бесика Кутателадзе в Сачхері та школу подготовки сержантів у Коджорі.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: (14 фото)

Нацгвардія Грузі

Фото: прес-служба НГУ:

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>