Випускні іспити більше не будуть проходити у школах

Випускні іспити більше не будуть проходити у школах

1884
Укрінформ
Державну підсумкову атестацію випускники шкіл здаватимуть на пунктах тестування у формі ЗНО.

Про це повідомив ZN.UA директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

"Враховуючи ті результати, які ми отримали під час проведення ДПА у 2015, 2016 роках, у цьому році прийнято рішення поширити таку практику на всі предмети, за якими випускники складають державну підсумкову атестацію. Це буде дійсно "державна атестація", - зазначив Карандій.

Як відомо, раніше Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО випускники здавали лише з двох предметів - української мови та математики або історії (на вибір). Тепер у формі ЗНО пройдуть іспити з усіх предметів, за якими передбачена державна підсумкова атестація в 11 класі. Їх три: українська мова та література, математика або історія (на вибір) і ще один предмет на вибір випускника. Обов'язкового тестування з іноземної мови не буде.

Крім того, у 2017 році незалежне тестування розпочнеться значно пізніше - 23 травня, а не на початку місяця або у квітні, як це було у 2016 і 2015 роках. Як і раніше, ЗНО можна буде здати з 12 предметів, перелік яких є на сайті УЦОЯО.

Програми, за якими проводиться зовнішнє незалежне оцінювання, також не будуть змінені - вони залишаться такими ж, що і у 2016 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-