Українська прикордонна служба оголосила про декомунізацію

Українська прикордонна служба оголосила про декомунізацію

1153
Укрінформ
Котовський прикордонний загін та Одеський прикордонний загін перейменовані на честь українських діячів згідно з законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Про це інформує прес-служба ДПСУ.

"В рамках заходів з декомунізації в прикордонному відомстві уточнено та перейменовано раніше присвоєні радянські назви. Зважаючи на перейменування певних населених пунктів, назви окремих загонів та відділів прикордонної служби, які знаходяться в межах цих пунктів, також змінюються. Так, Котовський прикордонний загін перейменовано на Подільський, а відділ прикордонної служби "Іллічівськ" Одеського прикордонного загону - на "Чорноморськ", - йдеться у повідомленні.

Загалом у прикордонному відомстві налічується 34 іменні підрозділи, 11 з яких уже названі на честь видатних українських діячів та діячів новітнього часу в історії України. Серед них - відділ прикордонної служби "Шалигіне" імені Петра Калнишевського, відділ прикордонної служби "Мігове" імені Українського козацтва, корабель морської охорони "Павло Державін" та інші.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-