Пенсії призначатимуть за 15 хвилин – ПФ

Пенсії призначатимуть за 15 хвилин – ПФ

1731
Укрінформ
Тривалість процесу призначення пенсій після затвердженої на засіданні Кабміну Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року займатиме близько 15 хвилин.

Про це інформує прес-служба Пенсійного фонду.

"Планується значно розширити мережу точок доступу до одержання пенсійних послуг, які будуть максимально наближені до місця проживання громадян. Передбачається значно скоротити час для надання таких послуг, в тому числі за рахунок сучасних інформаційних технологій. Так якщо зараз процес призначення пенсій триває до 10 днів, то незабаром він буде займати 15-20 хв.", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 14 вересня, своїм розпорядженням схвалив Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року. У рамках цієї стратегії передбачається введення до кінця 2016 року можливості обслуговування громадян в будь-якому відділенні Фонду, незалежно від місця проживання, а можливість обслуговування громадян буде забезпечена на рівні громад.

Планується також ввести можливість електронного пенсійного обслуговування і створити єдину базу електронних пенсійних справ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-