Обмін студентами: більше 1500 студентів поїдуть до європейських вишів

Обмін студентами: більше 1500 студентів поїдуть до європейських вишів

2850
Укрінформ
У короткотерміновому обміні з європейськими вишами візьмуть участь 1583 студенти українських університетів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Участь у короткотерміновому обміні з європейськими університетами візьмуть 2 220 осіб. Планується, що 1 583 стипендіатів з України отримають можливість навчатись або переймати професійний досвід у Європі. Відповідно, 637 стипендіатів з Європи відвідають Україну для короткотермінового навчання та обміну досвідом", - йдеться у повідомленні. 

Така можливість у студентів українських внз з'явилася завдяки приєднанню України до програми Європейського Союзу на період 2014-2020 рр. Еразмус+, що підтримує проекти партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.

У міністерстві повідомили, що за результатами конкурсу "Міжнародна кредитна мобільність" у 2016 році Національні агентства Еразмус+ країн-членів Програми ЄС Еразмус+ підтримали 116 проектів на організацію міжнародної кредитної мобільності у співпраці з українськими вищими навчальними закладами. Загальна сума виділених коштів на проекти мобільності з Україною – 7 380 000 євро".

За інформацією МОН, з 2015 року 2154 стипендіати вже користуються такими можливостями. Списки українських університетів, які виграли проекти з Міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ розміщено в Базі проектів Еразмус+.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-