У банках України знайшли рахунки ватажків «Л/ДНР»

У банках України знайшли рахунки ватажків «Л/ДНР»

1660
Укрінформ
Державна служба фінансового моніторингу з початку року актуалізувала список «так званих» високопосадовців «ДНР» та «ЛНР» та встановила рахунки новопризначених осіб в банківських установах України.

Про це повідомляє прес-служба Держфінмоніторингу.

«Держфінмоніторингом на постійній основі здійснюється ідентифікація новопризначених «так званих» високопосадовців «ДНР» та «ЛНР». Так, за 8 місяців 2016 року актуалізовано список «так званих» високопосадовців «ДНР» та «ЛНР» та встановлено рахунки новопризначених осіб в банківських установах України», - йдеться у повідомленні.

Держфінмоніторингом за 8 місяців 2016 року, підготовлено та направлено до СБУ та ГПУ 20 матеріалів стосовно фінансових операцій осіб, які за інформацією правоохоронних органів можуть бути пов’язані з фінансуванням тероризму (сепаратизму) та/або проведених за участю осіб, які публічно закликають до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або зміни меж території або державного кордону України. 

У вказаних матеріалах сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів та з учиненням іншого злочину, визначеного Кримінальним кодексом України, становить 300,02 млн грн. Крім того, Держфінмоніторингом за вказаний період вжитими заходами щодо попередження та протидії фінансуванню терористичної діяльності виявлено та заблоковано кошти на загальну суму в 9,7 млн дол. США, 1 млн рос. рублів та 173,1 млн гривень. Загальна сума заблокованих коштів у гривневому еквіваленті становить 429,08 млн гривень. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-