Росіянин та п’ятеро таджиків попросили політичного притулку в Україні

Росіянин та п’ятеро таджиків попросили політичного притулку в Україні

1318
Ukrinform
Під час проходження контролю у пунктах пропуску «Нові Яриловичі» та «Бориспіль» у четвер до співробітників Держприкордонслужби звернулися громадяни Росії та Таджикистану щодо отримання статусу біженця у зв’язку з політичними переслідуваннями на території своїх країн.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

 "В аеропорту «Бориспіль» під час проходження контролю до прикордонників Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» звернулися 5 громадян Таджикистану та попросили притулку. 2 дорослих з трьома дітьми прибули в Київ рейсом з Алмати. Зокрема, громадяни звернулися з письмовою заявою щодо отримання статусу біженця у зв’язку з політичним переслідуванням в Таджикистані", - йдеться у повыдомленні.

Також до прикордонників Чернігівського загону із заявою про надання статусу біженця в Україні звернувся громадянин Російської Федерації. Він прибув до міжнародного пункту пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю, рейсовим автобусом. Рішення про отримання притулку чоловік прийняв через погрози, які надходили на його адресу за активну громадську позицію. Він займався протестною діяльністю по відношенню до існуючого в його країні політичного режиму та брав участь у акціях, за які неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності.

В обох випадках після проведення фільтраційно-перевірочних заходів громадян Росії та Таджикистану було пропущено в Україну та передано до підрозділів міграційної служби. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>