Полторак здійснює об'їзд військ на Хрещатику

Полторак здійснює об'їзд військ на Хрещатику

1231
Ukrinform
У центрі Києва розпочався військовий парад до 25-річниці Незалежності України. Міністр оборони Степан Полторак здійснює об'їзд військових, присутніх на Хрещатику.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу,  Полторак  на автомобілі по черзі під'їжджає до парадних розрахунків військових та вітає їх з Днем Незалежності.

Перед початком параду командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Попко здійснив об'їзд присутніх у центрі столиці військовослужбовців.

За інформацією Міноборони, сьогодні у  військовому параді беруть участь понад 4 тисячі військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, співробітників Національної поліції України, учасники АТО, а також понад 200 одиниць військової техніки. Вперше в історії України участь у військовому параді візьмуть військовослужбовці Сил спеціальних операцій та резервісти, які входять до складу стратегічного резерву Збройних Сил України, створеного на випадок загострення ситуації з метою посилення українського війська.

Під час параду військовослужбовці Збройних Сил України крокують у парадних та повсякденних військових одностроях нового зразка.

Військова техніка, що залучена до параду, – це модернізована техніка, яка надійшла з заводів, та техніка, що знаходилась у створеному Міністерством оборони резерві. Після проведення параду всі зразки техніки та озброєння будуть передані у військові частини та підрозділи Збройних Сил України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>