SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Поліція та військові відпрацювали дії при масових заворушеннях - 22.08.2016 19:04 — Новини Укрінформ
Поліція та військові відпрацювали дії при масових заворушеннях

Поліція та військові відпрацювали дії при масових заворушеннях

Фото, відео
1270
Ukrinform
Поліція та військові відпрацювали тактику забезпечення публічної безпеки. Основний акцент під час тренувань зробили на тактиці дій усіх підрозділів у випадку групових порушень правопорядку.

Заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, який взяв участь у заході, наголосив на злагодженості дій спецпідрозділів та військовослужбовців, передає відділ комунікації поліції Києва

«Ми повинні чітко розуміти ситуацію, яка може виникнути, спрогнозувати її і знати, як ми задіюватимемо сили і засоби Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій. Дуже важливо, щоби після цих навчань кожен керівник на місці розумів увесь механізм і тактику взаємодії», - наголосив він.

Поліція та військові відпрацювали дії при масових заворушеннях

Також усі задіяні правоохоронці на практиці відпрацювали алгоритм дій під час групових порушень правопорядку.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві Руслан Кузьменко відзначив важливість проведення таких навчань, адже практичні навики допоможуть ефективно і оперативно реагувати на ускладнення ситуації та групові порушення правопорядку.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-