SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Аваков обіцяє закупити автономні модулі для саперів - 20.08.2016 11:48 — Новини Укрінформ
Аваков обіцяє закупити автономні модулі для саперів

Аваков обіцяє закупити автономні модулі для саперів

Фото
1969
Ukrinform
В Україні є тільки три модулі для розмінування та перевірки ризикових зон в умовах терористичної загрози та бойових дій.

Про це у Фейсбуці написав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков після відвідування  Харківського екпертно-криміналістичного центру.

"Детально обговорили практику використання автономних модулів при розмінуванні та перевірці ризикових зон в умовах терористичної загрози і бойових дій. Такі модулі, оснащені потужною гідрогарматою, відмінно себе зарекомендували. Трьох таких автономних модулів-саперів на країну сьогодні абсолютно недостатньо! Закуповуватимемо додаткові автономні модулі, у тому числі потужніші - для всіх вибухотехнічних служб країни", - написав Аваков.

За інформацією Міністерства оборони України, за час  проведення АТО на Донбасі військові сапери знешкодили понад 21 тисячі снарядів, що не розірвалися.

Аваков модуль сапер

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-