Петренко відкрив перше бюро правової допомоги

Петренко відкрив перше бюро правової допомоги

1337
Ukrinform
Міністр юстиції Павло Петренко у четвер у рамках робочої поїздки на Рівненщину дав старт роботі Млинівського бюро правової допомоги - першого такого бюро в Україні.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Бюро правової допомоги - абсолютно нова структура з новою концепцією, це нове обличчя Міністерства юстиції. Я розраховую, що жителі цього містечка, так само як і наші громадяни в усіх куточках країни, приходитимуть сюди і дійсно отримуватимуть консультацію та допомогу», - зазначив очільник Мін'юсту.

Петренко поінформував, що по всій Україні заплановано відкрити 430 таких бюро правової допомоги, які прийдуть на зміну застарілим райуправлінням юстиції. Окрім того, співробітники бюро допомагатимуть українцям скористатися усіма електронними сервісами Мін'юсту.

«Майже 390 з таких бюро вже укомплектовані й ми плануємо повноцінно цю систему запустити з вересня. Тож з осені по всій Україні, навіть у найбільш віддалених районних центрах, запрацюють наші бюро правової допомоги, які допомагатимуть українцям», - наголосив очільник Мін'юсту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-