НАБУ вважає

НАБУ вважає "замовним" відео сутички з працівниками ГПУ

Укрінформ
Усі дії працівників Національного антикорупційного бюро 12 серпня під час проведення негласних слідчих дій і подальшої взаємодії з працівниками Генпрокуратури були законними.

Про це повідомила у Фейсбуці прес-служба НАБУ.

"Вкотре наголошуємо, усі дії працівників НАБУ 12 серпня під час проведення негласних слідчих дій і подальшої взаємодії з працівниками ГПУ після їхнього втручання, були законні", - йдеться у повідомленні.

У НАБУ вважають, що відео сутички з працівниками ГПУ "допоможе НАБУ ідентифікувати працівників Генеральної прокуратури та інших правоохоронних органів, які чинили 12 серпня незаконні дії по відношенню до працівників НАБУ при виконанні службових обов’язків".

Зазначається, що автори відео "ймовірно, відпрацьовують замовлення осіб, зацікавлених у тому, щоб співробітники ГПУ, які вчиняли незаконні дії, виглядали "жертвами". Воно не передає повну хронологію подій. Там немає нічого про те, як група із 15 осіб блокувала працівників НАБУ у під’їзді конспіративної квартири, як ігнорувала численні прохання співробітників НАБУ не перешкоджати їхній законній діяльності та припинити дії з незаконного утримання працівників НАБУ у під’їзді".

"Спецпідрозділ НАБУ прибув на місце з метою розблокування співробітників НАБУ, незаконно заблокованих у під’їзді житлового будинку працівниками Департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки та Нацполіції Хмельницької області, які до цього викрали ще двох оперативників НАБУ. При цьому заходи фізичного впливу були використані виключно в тій мірі, яка забезпечила вихід співробітників НАБУ з даного приміщення. Навіть попри те, що один з працівників ГПУ погрожував працівникам НАБУ табельною зброєю", - зазначають в Антикорупційному бюро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-