З лінії розмежування на оздоровлення відправлять 2,5 тисячі дітей - Мінсоцполітики

З лінії розмежування на оздоровлення відправлять 2,5 тисячі дітей - Мінсоцполітики

912
Ukrinform
На оздоровлення та відпочинок відправлять 2,5 тис. дітей, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення у Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

“Міністерство соціальної політики України звернулося до керівників обласних державних адміністрацій з проханням вишукати можливість організувати оздоровлення та відпочинок зазначеної категорії дітей за кошти обласних та місцевих бюджетів. За результатами проведеної роботи у 17 регіонах України буде прийнято на оздоровлення 2,5 тис. дітей з Донецької та Луганської областей”, - зазначається у повідомленні.

Уточнюється, що у серпні 2016 року на оздоровлення та відпочинок до дитячих оздоровчих закладів „Антей” та „Сокіл” державного підприємства „Антонов” вже прибули 40 дітей, а до дитячого оздоровчого закладу „Світанок” Державного управління справами” - 15 дітей.

Крім того, до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку „Зміна” було направлено 24 дитини, до дитячого оздоровчого закладу „Хвиля” - 5 дітей.

“До дитячого оздоровчого закладу „Пуща-Водиця” 15 серпня приїдуть 15 дітей з Донецької області», - повідомляє прес-центр Мінсоцполітики.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>