Шахтарям дали 200 мільйонів на зарплати

Шахтарям дали 200 мільйонів на зарплати

1484
Ukrinform
Кабінет міністрів за поданням Міністерства енергетики та вугільної промисловості перерозподілив 200 млн грн на погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям на держшахтах.

Про це інформує прес-служба Міненерговугілля на своїй сторінці у Facebook.

«Кошти в сумі 200 млн гривень надійшли гірникам. Уряд, за поданням Міненерговугілля та за сприяння міністра Ігоря Насалика, перерозподілив видатки державного бюджету із загального фонду державного бюджету, передбачені Міністерству енергетики та вугільної промисловості на 2016 рік. Це дало можливість спрямувати кошти на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, державна підтримка сприятиме покращенню фінансово-економічного стану державних вугледобувних підприємств та врегулюванню соціального становища у вугільній галузі.

Кошти виділені відповідно до розпорядження уряду від 27 липня 2016 р. № 537-р, згідно з яким кошти, передбачені за програмою “Реструктуризація вугільної та торфодобувної промисловості” на 150 млн гривень за програмою 1101530 “Державна підтримка будівництва шахти № 10 “Нововолинська” на 50 млн гривень, спрямовані для збільшення обсягу видатків за програмою 1101110 “Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції” на 200 млн гривень.

З часу прийняття розпорядження тривало погодження перерозподілу видатків з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету Міністерством фінансів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>