Джапарова сподівається, що скоро Україна матиме ще 4 частоти мовлення на Крим

Джапарова сподівається, що скоро Україна матиме ще 4 частоти мовлення на Крим

1071
Ukrinform
За кілька місяців Україна матиме ще 4 частоти мовлення на Крим.

Про це повідомила перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова на прес-конференції в Укрінформі.

"Наразі планується винести на конкурс 4 частоти, які будуть мовити на Крим. Вони проходять міжнародну координацію. Після того, як вона закінчиться, згідно закону Нацрада з питань телебачення та радіомовлення офіційно зможе оголосити конкурс на 4 частоти на Крим. Я думаю, що протягом кількох місяців це нарешті відбудеться", - сказала Джапарова.

При цьому вона наголосила, що для Міністерства інформаційної політики є дуже важливим регіоном Херсонщина - з точки зору мовлення не тільки на Крим, але і в самій області.

"Сьогодні ситуація така, що високі вежі, завдяки яким транслюється сигнал російських ЗМІ, знаходяться на території Криму. Вежа Красноперекопська - 220 метрів - дає можливість окупанту досягати на багато кілометрів, і так само на Херсонщину, тим самим даючи свій пропагандистський контент. Звичайно, створення української альтернативи є надзвичайно важливим. Через це ми разом з Національним радіо, Херсонською ОДА, іншими учасниками представили стратегію мовлення і так само розвиток мовлення на Крим. Нацрадою були оголошені 5 частот, на конкурсі їх отримали два місцевих медіа, два кримськотатарських і один національний - Українське радіо", - нагадала перший заступник міністра.

Як повідомив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, третина області на сьогодні навіть не покрита українським сигналом - саме та, яка межує з Кримом.

"У нас є покроковий план, як це зробити, і ми його реалізуємо найближчим часом", - запевнив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>