Восени в Укрзалізниці з'являться вагони-трансформери

Восени в Укрзалізниці з'являться вагони-трансформери

3745
Ukrinform
У 2016 році Укрзалізниця вперше закупить 13 вагонів-трансформерів виробництва ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод".

Про це повідомляється в прес-релізі ПАТ "Українська залізниця", наданому в розпорядження Укрінформу.

"У 2016 році Укрзалізниця окрім звичайних купейних вагонів, вперше оновить свій парк вагонами-трансформерами. Загалом із 21 пасажирського вагона, які за замовленням виготовить Крюківський вагонобудівний завод, придбає 13 нових купейних вагонів із купе-трансформерами", - йдеться в повідомленні.

Особливістю та перевагою вагонів-трансформерів є можливість їх використання як на нічних, так і на денних маршрутах поїздів Інтерсіті з комфортабельними кріслами. У нічному режимі вагона нижні і верхні полиці купе (всього 4) використовуються як комфортні спальні місця, а у денному нижні полиці купе легко трансформуються у зручні місця для сидіння.

В Укрзалізниці переконані, що "трансформери" дозволять підвищити ефективність використання вагонів та істотно збільшити їх середньодобовий пробіг.

Як зазначають у прес-службі, перші такі вагони мають бути поставлені Укрзалізниці вже восени. Їх використовуватимуть у нічних та денних поїздах.

Наразі фахівці готують оптимальний маршрут курсування для цих вагонів. Імовірно, що вони обслуговуватимуть новий маршрут Київ – Львів – Івано-Франківськ категорії "Нічний експрес" у нічному сполученні та категорії Інтерсіті – в денному. Графік може складатися таким чином, що у дні пікового попиту маршрут поїзда буде подовжено до курортних міст Ворохта та Яремча, які користуються популярністю серед туристів.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-