Порошенко затвердив додаткові гарантії працевлаштування учасників АТО

Порошенко затвердив додаткові гарантії працевлаштування учасників АТО

1102
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо додаткових гарантій працевлаштування учасників АТО.

Про це інформує прес-служба глави держави.

"Президент Петро Порошенко підписав закон України № 1436-VIII "Про внесення зміни до статті 14 закону України "Про зайнятість населення" щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення", - йдеться в повідомленні.

Вказується, що закон, прийнятий Верховною Радою 7 липня 2016 року, спрямований на поліпшення соціального захисту учасників антитерористичної операції.

Так, зміні розширюють перелік категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, та включають в нього учасників бойових дій, зазначених у пунктах 19 та 20 частини першої статті 6 закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Зокрема, осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.

"Зміни стосуються лише осіб, які зареєстровані в державній службі зайнятості та перебувають на обліку як безробітні", - зазначили у прес-службі.

Реалізація положень закону сприятиме працевлаштуванню учасників АТО, оскільки відповідно до статті 26 закону України "Про зайнятість населення" роботодавцю, який працевлаштує на нове робоче місце, за направленням Держслужби зайнятості, зазначених осіб, строком не менше ніж на два роки, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>