Поліція Києва сподівається завтра "видихнути спокійно" після хресних заходів - 28.07.2016 18:39 — Новини Укрінформ
Поліція Києва сподівається завтра "видихнути спокійно" після хресних заходів

Поліція Києва сподівається завтра "видихнути спокійно" після хресних заходів

2396
Ukrinform
Національна поліція старалася максимально скоротити видатки на посилений режим безпеки під час заходів з нагоди Дня хрещення Русі-України.

Про це у коментарі Укрінформу у четвер заявив заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

"В принципі, Нацполіція постаралася витратити мінімальні кошти на проведення цих заходів. У нас основний кістяк задіяних правоохоронців - це підрозділи гарнізонів Києва та Київскої області, ще близько тисячі прибуло з регіонів. Тобто основні витрати - це їх проживання, харчування і транспортування", - сказав Фацевич.

Він зазначив, що заходи безпеки під час хресної ходи УПЦ Київського патріархату загалом не відрізнялися від учорашніх, коли ходу проводила УПЦ Московського патріархату, а для охорони громадського порядку також задіяно понад 4,5 тис. співробітників Нацполіції і Нацгвардії. У посиленому режимі попри завершення святкових заходів правоохоронці працюватимуть у Києві до кінця дня.

"Провокацій немає, хода пройшла дуже спокійно, організовано, тому я не думаю, що будуть якісь провокації або проблеми надалі. Але у нас додаткові сили, які прибули з регіонів, поки що на місці, тому ми ще сьогодні попрацюємо в посиленому режимі, бо ми не знаємо, що може бути, а видихнути спокійно, сподіваюсь, зможемо завтра", - зазначив Фацевич.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>